(: )

Zelo uspešen vikend za najstarejše selekcije nogometne šole

Mladinci in kadeti boljši od nasprotnikov iz Raven na Koroškem

Dve najstarejši selekciji nogometne šole sta bili na tekmah 24. kroga 2. SKL/SML dvakrat boljši od nogometašev Fužinarja. Lepo vreme je pripeljalo lepo število gledalcev, ki so uživali v prelepih nogometnih potezah.

Timotej Brkić med peščico nesmrtnih v Nogometnem klubu Brežice 1919

"Brka" je v soboto od prve minute srečanja uradno debitiral za prvoligaša iz Murske Sobote v Prvi ligi Telemach

Otrok brežiškega kluba je v soboto, 22. 4. 2023, na tekmi 32. kroga Prve lige Telemach med CB24 Tabor Sežano in Muro vpisal svoj prvi nastop na najvišjem nivoju nogometa v Sloveniji.

Člani po treh prevzemih vodstva slavili doma

Kar štirje goli so bili potrebni za zmago nad Savinjci

Člani so na zadnji tekmi 21. kroga 3. SNL Vzhod na Stadionu Brežice z rezultatom 4:3 slavili zmago proti nasprotniku iz Šmartnega ob Paki. Za veselje domače publike je ponovno dvakrat poskrbel Borna Radovanić, še po en gol pa sta primaknila Jakob Črpič in Jaka Hervol.

Borna o preobratu za zmago proti Vidmu

Pred mikrofon smo dobili junaka zadnje ligaške tekme in strelca dveh zadetkov, Borno Radovanića.

Letos trenutno četrti najboljši strelec ekipe, s štirimi zadetki na zgolj šestih obračunih, nam je po zmagi proti Vidmu namenil nekaj besed.

Člani poskrbeli za magičen preobrat na Ptuju.

Po dveh golih prednosti Vidma so Brežičani v končnici tekme obrnili tekmo

Bosch Bračič Videm je na verjetno najbolj napeti tekmi 20. kroga 3. SNL Vzhod vodil skoraj do konca srečanja. Stvari so pri Brežičanih nato vzeli v roke Jan Klarič, Borna Radovanič in Lev Sirk, ki so tekmo obrnili za končni, neverjetni, rezultat 2:4.

Uspešen vikend za nogometno šolo.

Na vikendu domačih tekem so ekipe nogometne šole pokazale všečne igre

Mladinci so s prvouvrščenimi Knapi remizirali, kadeti pa so Velenjčane premagali. Prvo ekipo starejših dečkov je nadigrala Mura, medtem ko je druga ekipa doma s tretjeuvrščenim Mozirjem remizirala.

NŠ: Skoraj popoln vikend najstarejših selekcij nogometne šole.

Skoraj popoln vikend najstarejših selekcij nogometne šole

Izkupiček tega vikenda so dve pomembni zmagi in eden remi

Starejši dečki so v Podravju z zadetkom Leona Lapuha premagali Jarenino (0:1), kadeti so na Ptuju po golih Maksa Zlatiča in Mihata Sotlerja premagali Dravo (2:1), mladinci pa so s Ptujčani remizirali na tekmi brez zadetkov (0:0).

Visok poraz pred domačo publiko.

Visok poraz pred domačo publiko proti Šampionu

Boleč poraz po začetnem dvojnemu vodstvu doma

Prva ekipa je v soboto na Stadionu Brežice kljub dvojnemu vodstvu na začetku tekme visoko izgubila proti igralcem Šampiona z rezultatom 2:5.

Težko prebavljiv poraz doma proti Dobrovcem.

Prva ekipa je v soboto po napeti in precej enakovredni tekmi morala priznati premoč tekmecem iz Dravskega polja.

Tekma 18. kroga 3. SNL Vzhod med Brežicami in Dobrovci se je v soboto na Stadionu Brežice končala z zmago gostov z rezultatom 1:2. Edini zadetek za domače je na drugi zaporedni tekmi dosegel Jan Klarič.

Stran 2 od 9 (Vseh vnosov: 88)