(: )

Neverjetni niz zmag se nadaljuje! 2020/21

September je res zelo uspešen mesec za naš klub. Zmage pa so se spet veselili fantje naše članske, kadetske in mladinske ekipe. Zelo dobre rezultate in pa lepo igro dosegajo tudi mlajše ekipe.

Naš napadalec Ester Sokler

Ester Sokler je naš nogometaš članske ekipe, star 21 let, ki prihaja iz Brestanice in se odlično znajde na nogometnem igrišču. V tej sezoni je dal že 2 gola in 3 asistence ter kaže velik potencial za uspeh ekipe.

Preboj v drugo kolo slovenskega pokala 2020/21

V sredo, pretekli teden, so naši člani dosegli zgodovinski uspeh v tekmovanju pokala Slovenije, v soboto pa so letos premagali že drugega lanskega prvoligaša. Zmagovale tudi selekcije U15, U17, U19.

Prva članska zmaga in možen ogled tekem!

Za nami je prvi tekmovalni vikend v tej sezoni, ko so se članom pridružili še kadeti in mladinci. Veselimo se, da so gledalci lahko spet prisotni.

Pretekli teden se je sicer nekaj selekcij že udeležilo turnirjev, selekcija starejših dečkov pa je bila od petka do nedelje na pripravah.
Naslednji vikend s tekmovanjem pričnejo še vse ostale selekcije.

Vse tekme brez gledalcev

Zaradi danes izdanih smernic s strani Nogometne Zveze Slovenije, do nadaljnjega ne bomo imeli gledalcev na članskih tekmah.

Trenerska piramida za jesen 2020

Predstavljamo vam našo trenersko piramido za jesen 2020. Spodaj pa še navajamo katere ekipe smo prijavili v ligaško tekmovanje.

Nogometna šola NK Brežice

Pomagajte nam doseči cilje!

S takojšnjim nakupom letne karte ali članstva NK Brežice 1919, nam omogočite lažje premagovanje trenutnih izzivov.

Stran 6 od 9 (Vseh vnosov: 88)