aaaaaaNovice

(: )

Člani se iz Haloz vračajo z novimi tremi točkami.

Brežičani so na gostovanju v Cirkulanah dosegli drugo zaporedno zmago leta.

Člani so po zaslugi Jakoba Črpiča in Jana Klariča na tekmi s Cirkulanami prišli do nove zmage. Dva zadetka in prvi “clean-sheet” po vrnitvi v zimskem prestopnem roku vratarja Nejca Travnikarja sta razlog za veselje Brežičanov.

NŠ: Mladinci na vrhu nogometne šole.

Večina selekcij nogometne šole ta vikend ponovno v akciji.

Dominantna zmaga mladincev v Dravogradu, kadeti morali v končnici tekme priznati poraz prvouvrščeni ekipi iz Koroške. Tekma za pozabo starejših dečkov v Celju ter mlajših dečkov v Radečah.

"Ibra" o sebi, sezoni in planih za naprej.

Medin Ibričić prvi pred mikrofonom po zaslugi izjemne predstave proti Ljutomerju.

Ofenzivnemu vezistu Ibričiću je zaradi dveh zadetkov v prejšnem krogu ta teden pripadel za mnoge nogometaše “častni” pogovor z javnostjo. Kljub temu, da letošnji poletni novinec v članski zasedbi raje pusti da njegova predstava na igrišču govori zase, mu tokrat nismo pustili, da se izogne komentarju na papirju.

Člani do prve zmage leta!

Mlada članska ekipa premagala nasprotnike iz Prlekije.

Po porazu v Zavrču odlična predstava članov proti Ljutomerju. Danes tri težko prigarane točke ostajajo doma.

NŠ: Vse selekcije od 20. 3. na treningih zunaj!

S ponedeljkom se vse selekcije nogometne šole selijo na treninge na Stadion Brežice.

Tudi najmlajše selekcije nogometne šole (U11, U10, U9 in U8) se iz Večnamenske športne dvorane Brežice selijo na treninge na Stadion Brežice. Datum pričetka je ponedeljek, 20. 3.

Zlati mladinci ekipa leta v Brežicah!

Najstarejša selekcija nogometne šole si je pokorila Brežice.

Na prireditvi Športnik leta 2022 občine Brežice je naša selekcija mladincev po mnenju komisije in občinstva prejela nagrado za ekipo leta v kolektivnih športih.

ZMAGA, REMI IN PORAZ MLAJŠIH SELEKCIJ!

Tri najstarejše selekcije mladinske šole so na treh tekmah proti NK Šampijon iztržile štiri točke.

1. LIGA U15 VZHOD, 17. krog, NK Šampion 3:3 NK Brežice 1919 (Ž. Tomše 2x, Amiti)

Starejši dečki so v Celju prišli do prve točke letošnjega leta, ko so v končnici tekme, kjub dobri igri, domačinom dopustili izenačenje.

2. SKL VZHOD, 17. krog, NK Brežice 1919 2:0 NK Šampion (Malus, Ajdišek)

2. SML VZHOD, 17. krog, NK Brežice 1919 1:2 NK Šampion (Planinc )

Močno oslabljeni kadeti in mladinci so se s tretjeuvrščenim Šampionom razšli s polovičnim izkupičkom. Kadeti so suvereno odpravili s svojimi vrstniki, mladincem pa je kljub prvotnemu vodstvu zmanjkalo časa za preobrat.

TEŽAK PORAZ V HALOZAH!

Člani so bili na prvi tekmi spomladanskega dela sezone neuspešni. Tri točke so zaradi medle predstave ostale v Halozah, pri domačinu DNŠ Zavrč. Nogometaši bivšega prvoligaša so Brežičanom natrosili kar štiri zadetke. To je bila tekma za pozabo, ekipa pa že stremi k prvi domači tekmi tega leta, ko v soboto v goste prihaja NK Avto Rajh Ljutomer.

Stran 3 od 9 (Vseh vnosov: 88)