aaaaaaNŠ: Izjemno uspešen vikend za nogometno šolo!

NŠ: Izjemno uspešen vikend za nogometno šolo!

V ligaški akciji po zimskem premoru ponovno večina selekcij nogometne šole.

NŠ: Izjemno uspešen vikend za nogometno šolo!

Tri zmage, dva remija, trinajst zadetih in le trije prejeti zadetki je izkupiček tega vikenda.

Starejši dečki, kadeti in mladinci so sovrstnikom iz NK Kety Emmi&Impol Bistrica ta vikend vzeli 5 točk. Ena zmaga, dva remija in dva clean-sheeta sta zadostovala za prevlado nad Štajerci.

Starejši dečki so pred domačo publiko prvič letos proslavili tri točke, ko so z odlično predstavo premagali sedaj dvanajstouvrščene goste iz Bistrice. Odločilen zadetek tekme je v 53' minuti obračuna zabil Filip Vratič.

Starejši dečki A: Brežice 1919 1-0 Kety Emmi&Impol Bistrica (Vratič), 18. krog 1. Lige U15, sobota, Stadion Brežice (UT)

Kadeti in mladinci so na izjemno zahtevnem terenu v Bistrici dvakrat remizirali z domačini. Dva fizična in taktična obračuna nista ponudila kopico golov, smo pa pri kadetih videli prelep zadetek Luke Kinka, ki je domačega vratarja premagal praktično iz sredinskega polkroga.

Mladinci: Brežice 1919 0-0 Kety Emmi&Impol Bistrica, 18. krog 2. SML Vzhod, nedelja, Športni park Slovenska Bistrica

Kadeti: Brežice 1919 1-1 Kety Emmi&Impol Bistrica (Kink), 18. krog 2. SKL Vzhod, nedelja, Športni park Slovenska Bistrica

Na prvih spomladanskih logaških tekmah sta do zmage prišli tudi selekciji U14 in U13, ki sta nasprotnikom natrosili skupno kar enajst zadetkov.

Starejši dečki B: Laško 1-5 Brežice 1919 (Krošelj N. 2x, Lapuh, Debogovič in Morina), 12. krog 2. Lige MNZ Celje U15, sreda, Stadion Huda Jama (Laško)

Mlajši dečki: Brežice 1919 6-0 Hrastnik (Lapuh 3x, Šušteršič 2x in Grašak), 11. krog 2. Lige MNZ Celje U13, sreda, Stadion Brežice (UT)