(: )

Sodelovanje z ND Posavje

Zadovoljno sporočamo, da se je klub z največjo nogometno tradicijo v Posavju, NK Brežice 1919, dogovoril za sodelovanje z našimi sosedi iz Krškega, oziroma z najmlajšim ustanovljenim klubom v Posavju. Podpisali smo sporazum o sodelovanju za obdobje štirih let.

Pokalni prvaki MNZ 2019

Igralci ekipe NK Brežice 1919 Terme Čatež so v finalni tekmi po izvajanju enajstmetrovk premagali ekipo NK Šampion in postali zmagovalec članskega pokala MNZ Celje. Tekma je potekala v težkih deževnih razmerah, in obe ekipi sta pokazali borbenost pred skoraj 100 navijači, ki so kljub deževju prišli vzpodbujati domačo ekipo.

Finale pokala 2019

o uspešnemu boju za obstanek v 2.SNL, čaka nogometaše danes še finale pokala MNZ Celje. NK Brežice 1919 se bodo pomerile z ekipo NK Šampion. V nedeljo smo dokazali, da smo sposobni napolnit stadion.

2. SNL ostajamo!

V Brežicah se je na odločilni tekmi zbralo več kot štiristo gledalcev, ki so od vsega začetka videli popolno ofenzivo varovancev Darka Karapetrovića.

V nedeljo odločilni dan za NK Brežice

NK Brežice 1919 bodo v zadnjem krogu gostili Beltince. Posavci moramo za obstanek najprej seveda doma ugnati Beltinčane, na drugi strani pa seveda upati, da se srečanje v Lendavi konča v korist Lendavčanov.

NK Brežice 1919 še vedno v igri za obstanek

Nogometaši NK Brežic 1919 so gostovali pri Brdih v Vipolžah ter iskali pot do treh točk katerih niso našli. Srečanje med Brici in Posavci po 90. minutah ni dalo zmagovalca, prav tako pa slabim stotim gledalcem ni ponudilo zadetkov. Tekma je potekala v težkih vremenskih razmerah, in nogometaši obeh ekip so prikazali dobro borbo.

Predzadnje kolo 2019

NK Brežice 1919 se v soboto odpravljajo v Brda, kjer jih čaka predzadnje kolo. Nasproti bo stal čvrst nasprotnik, ampak ne dvomimo da nam lahko že to soboto uspe se prebiti iz predzadnjega mesta.

Stran 9 od 9 (Vseh vnosov: 88)