(: )

Začenja se spomladanski del 2. SNL 2020/21

Predsednik kluba pravi: "Na spomladanski del članske sezone smo dobro pripravljeni." V soboto bodo namreč člani v Brežicah že gostili NK Vitanest Bilje.

Šport se naj vrne na igrišča!

Tudi naši trenerji so se včeraj (10. 2. 2021) odzvali na akcijo vseh slovenskih nogometnih trenerjev ter opozorili na nepopravljivo škodo, ki se dela otrokom z onemogočanjem vadb.

Tin Martič nam je povedal

Tin Martič je star 24 let in prihaja iz Samobora. V NK Brežice je kot del naše članske ekipe prispeval k uspešnemu rezultatu v jesenskih tekmah sezone, da se ekipa danes nahaja na 4. mestu lestvice 2. SNL.

Prvi trening članov v 2021

V Brežicah začnejo člani s treningi takoj, ko bo to uradno dovoljeno in večino stvari okoli ekipe je že pripravljenih na začetek. V prehodnem obdobju so se zgodile marsikatere spremembe, a stvari se odvijajo na bolje.

V tem času je Ester Sokler, ki je bil naš najvidnejši napadalec, kot smo že poročali, prestopil v 1. SNL, točneje k državnemu prvaku NK Celje, kjer mu želimo vso srečo, a bo to za nas pomenilo določene prilagoditve.

David Božič nam odgovarja

Govorili smo z našim članskim igralcem, ki ga poznamo že nekaj časa in je v tem obdobju res izredno napredoval. Postal je tehnično zelo dober igralec, ki si ga lahko predstavljamo, da igra za prvo ligo.

Jesenski del 2. SNL

Olimpija naprej šele po 11-metrovkah

Včeraj smo na stadionu v Brežicah imeli pravi nogometni spektakel. Naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež so se odlično ob rob postavili mogočni ekipi NK Olimpija.

Tekma z NK Olimpijo brez gledalcev! 2020

Na žalost sporočamo, da na težko pričakovani tekmi v sredo, ko naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež, igrajo na domačem stadionu proti NK Olimpija, gledalcev ne bo.

Stran 5 od 9 (Vseh vnosov: 88)