Tekma z NK Olimpijo brez gledalcev! 2020

Tekma z NK Olimpijo brez gledalcev! 2020

Na žalost sporočamo, da na težko pričakovani tekmi v sredo, ko naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež, igrajo na domačem stadionu proti NK Olimpija, gledalcev ne bo.

Smo žalostni, ampak razumemo trenutne razmere. To pa pomeni, da moramo toliko bolj misliti na naše fante in držati pesti za njih, da pokažejo vse kar zmorejo.

Tekmo bo možno spremljati na Sport Klubu.

So pa v petek naši člani odigrali derbi tekmo 12. kroga proti NK Krka, kjer je bila tekma res težka in jim je malo zmanjkalo, da bi dosegli zmagovalni gol, zato so se razšli z rezultatom 1 : 1.

Mladinci U19 so včeraj pokazali veliko število golov na tekmi proti NK Ljubno ob Savinji, zadeli so namreč kar 20 krat in prepričljivo zmagali. Bravo!

Kadeti NK Brežice 1919 Powerhouse - U17, pa so v soboto premagali ekipo iz NK Žalec s 7 : 0.

Glede na razmere, so zaenkrat žal odpovedani treningi za selekcije do vključno z U12, prav tako so odpovedane tekme teh selekcij.

Ostanite zdravi in držimo pesti, da se kmalu lahko vrnemo v ustaljene tirnice.