Pomagajte nam doseči cilje!

Nogometna šola NK Brežice

S takojšnjim nakupom letne karte ali članstva NK Brežice 1919, nam omogočite lažje premagovanje trenutnih izzivov.

Spoštovani navijači in prijatelji kluba!

NK Brežice 1919 ta teden zaključuje sezono v vseh selekcijah. Sezona je bila zahtevna, ampak hitro prekinjena. Prehitro. Soočiti smo se morali s popolnoma novo situacijo. Kljub temu ocenjujemo sezono kot pozitivno. Nekateri cilji so bili doseženi, nekateri bodo drugo leto. 300 otrok in člani se bodo na treninge začeli vračati v drugi polovici julija. Eni prej, drugi kasneje.

V klubu nas letos čaka zahtevno leto. Ker smo tekmovalne cilje zvišali, okrepili stroko, bodo te izzivi predvsem finančni. Zato se tudi prvič obračamo na vas v takšni obliki.

Na vas se obračamo s prošnjo, ki ima dve opciji:

1. Nakup letne karte (50€), ki vam bo omogočala ogled vseh domačih tekem vseh selekcij NK Brežic 1919.
2. Postanite član NK Brežice 1919 (20€) in tako pridobite vse ugodnosti člana (popusti v Prva Liga, Intersport…).
*pri nakupu letne karte je članarina že všteta v ceno

Nakup opravite tako, da znesek nakažete na TRR: IBAN SI56 6100 0000 5610 148, s sklicem SI00 2021, in kodo namena CHAR.

Če bi želeli prispevati drugače, mesečno ali več, se obrnite na info@nkbrezice.si

Po prejemu nakazila, boste na dom prejeli potrdilo o članstvu, ali pa letno karto za obisk domačih tekem v sezoni 2020/2021.

Dragi Brežičani, drage Brežičanke, sedaj ste na vrsti vi. Pokažite svojim fantom, ki bodo v prihajajoči sezoni branili barve Brežic, da ste z njimi, da delite njihove sanje in želje. Oni igrajo za vas, zato kupite letno vstopnico, pridite na stadion in jim pokažite, da vam ni vseeno. Konec koncev so NK Brežice 1919 vaš klub. In letos potrebujemo vašo podporo v največjem možnem številu, bolj kot kadarkoli.

Hvala že vnaprej!

Nogometni Klub Brežice 1919