Trenerska piramida za jesen 2020

Trenerska piramida za jesen 2020

Predstavljamo vam našo trenersko piramido za jesen 2020. Spodaj pa še navajamo katere ekipe smo prijavili v ligaško tekmovanje.

Dolga je pot do raja, a nismo več tako daleč…

V NŠ NK Brežice imamo v tej sezoni visoke cilje. Stabilizirati in dvigniti želimo delovanje selekcij na vseh področjih in počakati moramo na dokončanje velike umetne trave, ki bo ogromen doprinos kvalitete dela brežiškega nogometa v prihodnje. Umetna trava je dnevno vse bližje konca in do takrat bomo morali potrpeti pri organizaciji in izvedbi treningov naših mlajših selekcij.

Poudarek bomo dali našim starejšim selekcijam, st. dečkom, kadetom in mladincem, kjer imamo pomembne rezultatske cilje. Mlajše selekcije bomo morali do izgradnje umetne trave malo 'zapostaviti' saj dejansko nimamo prostora za treninge. Vseeno pa se kadrovsko in strokovno krepimo in smo pripravljeni na trdo delo, ko bo to na stadionu v Brežicah mogoče.

Zato vam z veseljem predstavljamo našo trenersko piramido za jesen 2020.

Za posamezne selekcije bo skrbelo po več trenerjev, kako pa bo vse skupaj izgledalo v praksi, pa se bomo prilagajali med samo izvedbo treningov ter vseh aktivnosti.

Za selekciji otrok U8 in U9 bodo skrbeli trenerji: Milar Blaž, Domen Majcen, Luka Vukosavljevič, Roko Jelinčič in Marjan Galič

U10 in U11: Tomo Vukosavljevič, Domen Majcen, Tomaž Brečko in Roko Jelinčič

U12 in U13: Sašo Miljanovič, Tomo Vukosavljevič in Matej Šekoranja

U14 in U15: Mario Bratkovič in Miha Drnovšek
U16 in U17: Mirsad Mujakič in Jure Babnik

U19: Dražen Vegel
Strokovni vodja: Ivan Kožul
Vodja selekcij do U13: Mario Bratkovič

Vodja NŠ: Dražen Vegel

V ligaško tekmovanje smo prijavili številne ekipe:

2 ekipi v tekmovanje U9,
2 ekipi v tekmovanje U11,
3 ekipe v tekmovanje U13,
2 ekipi v tekmovanje U15,

2 ekipi v tekmovanje U17 in

1 ekipo v tekmovanje U19.

Kar pomeni, da bo v Brežicah na umetni travi, vse skupaj treniralo 12 ekip, pod vodstvom 16-ih trenerjev, ki se bodo trudili za napredek naših nogometašev skozi celo leto.