Prva pripravljalna tekma 2019/20

Nazaj

Naši fantje so se v torek zbrali na prvem treningu, včeraj pa jih je že čakala prva pripravljalna tekma v Termah Čatež. Igrali so proti izkušenim nogometašem FK Vojvodina iz Novega Sada, ki so na pripravah v Čatežu.

Naši nogometaši so prikazali všečno igro, priigrali so si nekaj lepih priložnosti, in bili prvi polčas pri rezultatu 1:1 popolnoma konkurenčni.

V drugem polčasu so gostje stopili na gas, in bili kljub borbenosti in požrtvovalnosti domačih fantov, premočni in zmagali. Našim fantom je bil to šele drugi trening v novi sezoni. Povrhu vsega pa so ob igranju, imeli zraven še trening za tek in stabilizacijo.

NK BREŽICE 1919 - FK VOJVODINA : 1:8

Priložnost so dobili vsi igralci, ki so na pripravah na novo sezono.

V 1.polčasu so igrali: Račič, Lokar, Selimovič, Brumen, Filip, Drugovič, Turković, Ribič, Adamič, Božič in Mršič
V drugem polčasu so igrali še: Ašič, Kruljac, Komljenovič, Zubak, Soldo L., Soldo M., Vidmar, Mirkac in Derenda.