Priprave mladincev 2019/20

Priprave mladincev 2019/20

Mladinska ekipa Laduča je bila primeren trening partner za našo ekipo, saj smo lahko na sami tekmi poizkušali vse, kar smo trenirali do sedaj. Taktična izvedba naše igre še ni na visoki ravni in prav tako smo lahko zaznali kar nekaj tehničnih težav svojih nogometašev.

Na tekmi smo kljub mladosti prevladovali s posestjo, vendar smo bili premalo konkretni in storili preveč napak, da bi večkrat ogrozili nasprotnikova vrata. Edini zadetek na tekmi je dosegel Klemen Kobe in tako je bil končni rezultat 1:0 za Brežice. V prihodnjih dveh tednih nas čaka še veliko dela, ampak verjamemo, da bomo z določenimi nogometaši, ki še niso bili prisotni na tej tekmi dobili na kakovosti. V nov teden vstopamo pozitivno in z željo da bo naslednja tekma proti NK Bela krajina že dosti boljša. Prvenstvo se približuje in tudi mi bomo stopnjevali svojo pripravljenost ter igro za prve prvenstvene tekme lige MNZ Celje.

Postava NK Brežice 1919: Mihorič; Borošak, Kobe, Urek, Juhart; Hodžič, Travnikar, Ruedl; Hočevar, Hribar in Pongračič
Igrali so še: Žibert, Petan in Geč; manjkali so: Bajc, Našič, Lovše, Sotler.

Poročilo pripravil: Rok Zorko, trener mladinske ekipe