Nov trener v sezoni 2019/2020

Nov trener v sezoni 2019/2020

Ta teden je v Brežice prispel nov trener. Gospod Vitomir Butorac je prevzel volan članov NK Brežice 1919.

Vitomir Butorac prihaja direktno iz Dinamove mladinske šole.  G. Butorac je bil v svoji mladosti tudi nogometaš Perugie v 1. italijanski ligi, pred trenerskimi delom pa je 20 let delal na okrožnem sodišču v Crikvenici. Po sodišču je deloval kot trener mladinske selekcije v HNZ, nazadnje pa je 5 let opravljal trenersko delo v mladinskem pogonu Dinama iz Zagreba. Letos se je odločil sprejeti nov izziv in je prišel k nam v NK Brežice.

Gospoda Butoraca krasi velika delovna vnema, analitika in popoln profesionalni pristop k delu. Njegovi treningi so vnaprej razdelani v minuto in nič ni prepuščeno naključju.
Pomemben mu je ekipni duh in požrtvovalnost na igrišču. Gojil bo hitro igro in napadalni stil igre.

Zaželimo mu dobrodošlico v Brežicah in veliko sreče v letos zahtevni 2. SNL.