NK Brežice na obisku na Rijeki

Današnjo sončno in vročo nedeljo, je naša članska ekipa, s trenerjem Vitom Butoracem, izkoristila za prijateljsko tekmo, v Rijeki na Hrvaškem. Naši fantje so predvsem preizkusili nekaj sistem v pripravi na prvo tekmo proti Nafti, ki bo že to soboto.

NK Brežice so prikazale odlično, čvrsto igro. Sama kompaktnost ekipe je trenutno na zelo dobrem nivoju. Kondicijsko smo kljub veliki vročini zelo dobro parirali neprimerljivo bolj kvalitetnemu nasprotniku, ki je igral s kar osmimi igralci iz svoje prve postave.

Žal naši fantje niso iskoristili nekaj priigranih priložnosti, HNK Rijeka pa je svoj edini zadetek zadela iz kazenskega strela, ki ga je sodnik žal dosodil neupravičeno, ker prekršek se je zgodil vsaj 1 meter izven kazenskega prostora. Kljub protestom (tudi HNK Rijeka in njihovega trenerja) svoje odločitve ni spremenil.
Fantje so po tekmi skočili na hitro regeneracijo na obalo, danes pa že nadaljujemo s treningi.

NK RIJEKA - NK BREŽICE 1919 1:0

Za Brežice so igrali: KRULJAC, FELJA, BABNIK, BEJDIČ, BRUMEN, FILIP, SOLDO M., BOŽIČ, SOLDO L., DUVNJAK in TURKOVIĆ.

Igrali so še: AŠIČ, VIDMAR, HERVOL, FERIČ, DRUGOVIČ, LEKAJ, KOMLJENOVIČ, ADAMIČ, KOČAR