Mladinska šola 2019/20

Mladinska šola 2019/20

Konec julija smo pričeli s treningi kadetske in mladinske ekipe. Treningi potekajo redno po načrtu, ki smo si ga zadali. Glede na to, da bomo letos tekmovali v MNZ ligi, je naš glavni cilj povečati številčnost obeh ekip in dvigniti kvalitetno delo za razvoja posameznikov.

Tekmovalni cilj je vsekakor napredovanje v 2.SKL/SML, vendar bomo morali zato, da izpolnimo cilj strniti vrste obeh ekip, postati eno in do zime dvigniti pristop, motivacijo in ambicioznost nogometašev za trening. Nogomet se igra s srcem in ljubeznijo do te prelepe igre, česar pa je v tem trenutku premalo med našimi nogometaši. Zato nas čaka delo, delo in še enkrat ogromno dela za napredek na vseh področjih. Prvenstvo se nam pričenja čez 14 dni, zato komaj sedaj pričenjamo s prijateljskimi tekmami. Prvi nasprotnik mladinske ekipe je NK Laduč, kamor se odpravljamo v soboto 17.08., kadeti pa bodo igrali prvo tekmo naslednjo sredo 21.08.2019.

Prav tako pa pozivamo vse fante iz Brežic in okolice, da se nam pridružijo na treningih, če se počutijo sposobne igrati veliki nogomet.
Rok Zorko, trener mladinske ekipe NK Brežice