Člani premagali ekipo in Lendave 2020/21

Nazaj

V soboto (24. 4. 2021) so naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež prvo tekmo v ligi za prvaka oz. tekmo 16. kroga 2. SNL, odigrali na domačem terenu.

Nasprotnik je bil lendavska Nafta in naši fantje so z odlično predstavo in všečno igro ekipo premagali s 3 : 1.

Že po prvih 15 minutah so padli trije zadetki. V 3. minuti nas je hitro v vodstvo popeljal Gaber Petric, ki je zadel že na tretji tekmi zapored, v 10. minuti je vodstvo povišal Berat Beciri, pet minut kasneje je zaostanek prepolovil Nermin Haljeta.

V drugem polčasu so gostje takoj močno pritisnili domače igralce in zavladali na terenu. Z golom v 65. minuti pa je Tin Martić postavil končni izid tekme in veselje Brežičanov po tekmi je bilo temu primerno.

Člani NK Brežice 1919 so se z zmago nad Nafto, s katero so bile pred tekmo točkovno izenačene, spet povzpele na visoko 4. mesto na lestvici (31 točk).

Prihajajočo soboto pa doma pričakujemo Rudar iz Velenja.

Vabljeni, da si ogledate video utrinke s tekme na povezavi s klikom tukaj.