1 : 1 za posavski derbi

1 : 1 za posavski derbi

V torek je naša članska ekipa NK Brežice 1919 Terme Čatež tekmo proti NK Krško pričakala oslabljena.

Fantje so igrali brez Martiča (kartoni) in Lipca (poškodba gležnja). Po poškodbi se vrača tudi Pajaziti.

Tekma je bila težka, vanjo so sicer fantje vstopili konkretno, si priigrali nekaj priložnosti, a so po nepazljivosti obrambe prvi zadeli gostje in sicer je bil strelec, do lani domači, Žiga Ribič.

Pred koncem polčasa pa smo izenačili. Po podaji Kocjančiča, si je priložnost izboril in jo spremenil v gol Gaber Petric.

Drugi polčas je zaznamoval grob prekršek gostov na Tomažu Zakrajšku. Tomaž je bil takoj odpeljan v  bolnišnico, kjer je prejel 10 šivov na glavi in bo moral počivati vsaj 10 dni. Jaka Korošec iz nasprotne ekipe je prejel direktni rdeči karton.

Do konca tekme se rezultat ni spreminjal. Naši fantje so si priigrali še ogromno lepih priložnosti, žal pa žoga ni hotela v gol.

Sedaj so naše misli že usmerjene v ligo za prvaka, kjer nas čaka 7 zelo zahtevnih tekem. Prva sledi doma že to soboto proti Nafti.

Ogled v živo žal še vedno ni možen, upamo pa, da bo kmalu.