aaaaaaNŠ: Starejši dečki ta vikend v Celje, kadeti in mladinci na Koroško!

NŠ: Starejši dečki ta vikend v Celje, kadeti in mladinci na Koroško.

NŠ: Starejši dečki ta vikend v Celje, kadeti in mladinci na Koroško!

Najstarejše selekcije nogometne šole čaka vikend gostovanj.

sobota, 25. marec 2023nedelja, 26. marec 2023, 11.0016.45

Stadion Olimp Celje (UT), Športni center Dravograd (UT)
NŠ: Starejši dečki ta vikend v Celje, kadeti in mladinci na Koroško!

Starejši dečki v soboto v Celju na Stadionu Olimp proti A2S Celje, kadeti in mladinci v nedeljo na Koroško v Športni park Dravograd proti NŠ Dravograd.

Starejši dečki se bodo na sobotni tekmi 19. kroga 1. Lige U15 Vzhod pomerili z nogometaši petouvrščenega velikana slovenskega nogometa A2S Celje. Mladi grofje so prvo tekmo sezone med tema dvema tekmecema v 6. krogu, ki je bila odigrana 10. 9. 2022 v Brežicah, dobili z rezultatom 0:4. Brežiški mladeniči v tekmo odhajajo na krilu dveh izjemnih predstav in osvojenih štirih točkah v zadnjih dveh krogih.

A2S Celje - Brežice 1919, 19. krog 1. Liga U15 Vzhod, sobota, 11:00, Stadion Olimp Celje (UT)

Kadeti in mladinci se v nedeljo še drugič v tej sezoni odpravljajo na Koroško, kjer jih čaka domačin NŠ Dravograd. Tekmi 19. kroga 2. SKL/SML Vzhod bodo odigrane v Športnem parku Dravograd, kjer sta se ta dva nasprotnika srečala v zadnjem, 16. krogu jesenskega dela sezone. Tam so Korošci slavili v obeh obračunih in vrnili našim nogometašem za poraz mladincev, ki so jm ga Brežičani prizadejali na prvi medsebojni tekmi te sezone, ko so v 7. krogu po zaslugi prelepo izvedenega prostega strela kapetana Nika Geča in solo prodoru napadalca Leva Sirka slavili z rezultatom 2:1. Naši kadeti so tisto tekmo minimalno izgubili z rezultatom 0:1. Dravograjčani v kadetski konkurenci vodijo na razpredelnici s petimi točkami pred najbližjim zasledovalcem, pri mladincih pa zasedajo predzadnjo, deveto mesto.

U17: Dravograd - Brežice 1919, 19. krog 2. SKL Vzhod, nedelja, 12:30, Športni park Dravograd (UT)

U19: Dravograd - Brežice 1919, 19. krog 2. SML Vzhod, nedelja, 15:00, Športni park Dravograd (UT)