Zaradi danes izdanih smernic s strani Nogometne Zveze Slovenije, do nadaljnjega ne bomo imeli gledalcev na članskih tekmah.

Zelo smo si prizadevali, da bi naši člani lahko imeli podporo domačega občinstva, vendar kljub pridobljenem pozitivnem mnenju NIJZ, se je danes Nogometna zveza Slovenije odločila, da se vse tekme pod okriljem NZS, začenši z jutrišnjim dnem, do nadaljnjega odigrajo brez prisotnosti gledalcev.

Na ta način želi NZS pokazati, da se zaveda resnosti trenutnega položaja ter da na prvo mesto postavlja varnost in zdravje nogometašev in ostalih udeležencev.

Glede na negotov čas koronavirusa to odločitev razumemo in tudi spoštujemo.

Malo nam je sicer žal, vendar bodo vrata za gledalce na jutrišnji, prvi članski tekmi zaprta, saj strmimo k odgovornemu ravnanju ter strogemu upoštevanju sklepov in predpisov NZS ter odločb pristojnih državnih organov.

Vseeno držite pesti na daleč in vabljeni, da nam sledite na strani Facebook, saj bomo tam še naprej obveščali o aktualnem dogajanju.