Tudi naši trenerji so se včeraj (10. 2. 2021) odzvali na akcijo vseh slovenskih nogometnih trenerjev ter opozorili na nepopravljivo škodo, ki se dela otrokom z onemogočanjem vadb.

Tin Martič je star 24 let in prihaja iz Samobora. V NK Brežice je kot del naše članske ekipe prispeval k uspešnemu rezultatu v jesenskih tekmah sezone, da se ekipa danes nahaja na 4. mestu lestvice 2. SNL.

V Brežicah začnejo člani s treningi takoj, ko bo to uradno dovoljeno in večino stvari okoli ekipe je že pripravljenih na začetek. V prehodnem obdobju so se zgodile marsikatere spremembe, a stvari se odvijajo na bolje.

Izšla je naša knjiga! V NK Brežice 1919 smo ponosni na bogato zgodovino kluba, ki sega med ene najstarejših v Sloveniji. V letu 2019 smo proslavili 100 letnico kluba.

Predsednik NK Brežice 1919, Peter Gramc, povzema jesensko dogajanje 2020 v nogometu pri nas.

Govorili smo z našim članskim igralcem, ki ga poznamo že nekaj časa in je v tem obdobju res izredno napredoval. Postal je tehnično zelo dober igralec, ki si ga lahko predstavljamo, da igra za prvo ligo.

Včeraj smo na stadionu v Brežicah imeli pravi nogometni spektakel. Naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež so se odlično ob rob postavili mogočni ekipi NK Olimpija.

Na žalost sporočamo, da na težko pričakovani tekmi v sredo, ko naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež, igrajo na domačem stadionu proti NK Olimpija, gledalcev ne bo.

Približuje se pokalna tekma naših članov NK Brežice 1919 Terme Čatež, ko bomo na Stadionu Brežice gostili NK Olimpijo.